2010
Počítadlo:
Galéria Archív 2. Návšteva Veľmajstra Lam Chun Singa, Bytča Máj 2004
2. Návšteva Veľmajstra Lam Chun Singa, Bytča Máj 2004

Druhá návšteva veľmajstra Lam Chun Singa nenechala na seba dlho čakať. Tento krát sa uskutočnila sklonku mája 2004. Veľmajster neprišiel sám, ale sprevádzali ho jeho študenti Pavel Macek z Prahy a Leon A. Dogan z Anglicka.
Podobne ako pri prvej návšteve viedol veľmajster súkromné lekcie, ktoré boli predovšetkým zamerané na formy typu "FuHok Sheung Yin kuen", "Hau Ji Gwan" / opičia tyč /, "Mui Fa Cheung" / kopia slivkového kvetu /.
Semináru boli venované dva dni, počas ktorých sa cvičili, zdokonaľovali, precvičovali  nielen aplikácie z foriem Lau ga a Gung Gi.
Záverom semináru nás previedli Pavel a Leon s ukážkami zo sparringovej formy tyč vs tyč./tzv.dvojkoncová  tyč/ a na absolútny záver nechýbalo dych zatajujúce cvičenie samotného veľmajstra- Dve dračie šable slivkového kvetu - Mnohí, ktorí mali možnosť si pozrieť túto formu sa zhodujú na tom, že im po celom tele prebehol mráz.
A čo sa týka tradičnej čínskej medicíny...aj tu sa veľmajster snažil pomôcť pri menších zraneniach, ale podľa jeho slov, bol to skutočne krátky čas na dlhodobejší účinok.
Na záver celého pobytu sa vo veľmi priateľskej atmosfére uskutočnila spoločná večera všetkých študentov školy.
Gung fu prináša harmóniu, dokáže zmeniť naše životné postoje a s každým cvičením a seminárom si to uvedomujeme viac a viac.  Seminár vždy pred nami otvára širokú škálu možností...a je len na nás, čo všetko si dokážeme odniesť.